مرکز عمده فروشی شلوار جین | فروش عمده شلوار دورس

جین پوشان مرکز فروش عمده شلوار جین در ایران دارای نمونه کارهای متنوعی است که به صورت محدود در زمینه شلوارهای دورس فعالیت دارد، آن دسته از خریدارانی که در زمینه فروش محصولات دورس فعالیت دارند، در هر تعداد تیراژ و مدل می توانند با کارشناسان فروش جین پوشان به شماره 09399979676 تماس حاصل نمایند. بدون نگرانی از هر جای ایران که هستید محصول خود را سفارش دهید، دغدغه شما را می دانیم. برای تماس کلیک کنید

محصول تولیدی جین پوشان

شلوار دورس لوله

شلوار دورس لوله

سایز 38 تا 48

شلوار دورس دمپا

شلوار دورس دمپا

سایز 38 تا 48

دورس لوله

دورس لوله

2383208a-e8eb-446f-aaf2-0b68c00733a6

دورس دمپا

دورس نوعی پارچه ضخیم است که بیشتر برای لباس های پاییزی و زمستانی مورد استفاده قرار میگیرد، البته این پارچه به صورت نازک نیز عرضه میشود.این پارچه توسط دستگاه های گردباف بافته میشود.خرید عمده شلوار دورس خود را به ما بسپارید.

مشخصه ای که این نوع پارچه را  از سایر پارچه ها متمایز می کند نرمی و لطافت داخلی آن است، این هم به خاطر حالت کرکی این پارچه است .پوشیدن شلوارهایی از جنس دورس حس راحتی فزاینده ای را به فرد القا میکند.

از این پارچه برای لباس های گرم کن ورزشی نیز استفاده میشود.

فروش عمده شلوار دورس

برای خرید عمده شلوار دورس لوله و دمپا با شماره 09399979676 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید

فروش عمده شلوار دورس را با بهترین قیمت در جین پوشان تجربه کنید.

دورس به دو صورت به بازار عرضه میشود :

  • دورس دو نخ
  • دورس سه نخ

کاربرد پارچه دورس

  • برای لباس های گرم کن ورزشی
  • لباس های گرم بچه گانه مثل سویشرت
  • در شلوار ها و سویشرت های مردانه

جهت خرید عمده شلوار دورس با کارشناسان ما در جین پوشان تماس بگیرید.

انواع پارچه دورس 

دورس پلی استر : این نوع دورس، پنبه کمی دارد و بیشتر آن از پلی استر تشکیل شده است.جذب رطوبت ندارد و رطوبت داخلی را نیز به سمت بیرون انتقال میدهد.این نوع پارچه کیفیت بسیار بالایی دارد.

دورس گلکسی :در این نوع پارچه در قسمت داخلی به جای پنبه از الیاف مصنوعی با مقاومت بالا به نام فیلامنت استفاده میشود. این نوع از پارچه دورس بیشتر در لباس های ورزشی و لباس های کودکان و نوزادان مورد استفاده قرار میگیرد.

دورس پنبه لاکرا : لاکرا پارچه ای کشی با انعطاف پذیری بالا است.از پنبه بیشتری تشکیل شده است رطوبت را به خود جذب میکند و ماندگاری بالایی دارد.

گردباف دورس جودون : این نوع از پارچه دورس از الیاف طبیعی و مصنوعی به صورت ترکیبی استفاده میشود.گردش هوا در این پارچه بسیار خوب است ان هم به سبب روزنه هایی است که در این پارچه وجود دارد.

دورس ملانژ : لباس های ورزشی  معمولا از جنس ملانژ هستند که از الیاف طبیعی تولید میشوند ولی عمده کاربرد این پارچه برای کلاه و شلوار و دستکش و لباس گرم است.

دورس پشت پنبه : این مدل از پارچه ی دورس از دیگر مدلهای دیگر نرمی و لطافت بیشتری دارد و گرم تر است.

این نوع از پارچه انتخاب خوب برای زمستان است.به این نوع از پارچه توکرکی نیز گفته میشود چرا که قسمت پشت پارچه به صورت پرزی و پنبه ای است.

خرید عمده شلوار دورس را برای فروشگاه یا مرکز فروش خود به ما بسپارید.